* שנת יצור הרכב
* דגם הרכב
* שם הרכב
 

carav-logo-ISR

 

קבוצת חברות CARAV - ישראל מציגה את מותג אביזרי הרכב CARAV להתקנת יחידות ראש לרכב:  1/DIN-2 התאמת פנל, מתאם ISO, מתאמי אנטנה, ממשקי בקרת הגה, כלים וחלקים אחרים לשוק הישראלי. מגוון המוצרים כולל מלאי זמין של יותר מ- 1000 דגמים. CARAV משתמשת רק בחומרים איכותיים עם 100% בקרת איכות סופית.


גישה אישית. מדיניות השיווק של החברה כוללת כמה תבניות עבודה עם חברות סיטונאות ומכר, סוחרי רכב ומרכזי התקנה. קשב ורגישות לצרכים ולבקשות של כל שותף, ללא קשר לאזור הגיאוגרפי או לנפח הרכש, מאפשרים לנו לא רק לשמור על מערכת יחסים יציבה אלא גם להרחיב בקביעות את רשת הלקוחות.


מדיניות תמחור גמישה מאפשרת לכל השותפים לרשת המסחר לקיים עסק יציב ורווחי בעת העבודה עם המוצרים שלנו. אנו מתחשבים בכל האספקטים והתנאים של כל שותף בנפרד.


תמיכה טכנית. מחלקה טכנית של מומחים תספק מידע מפורט בכל נושא הקשור להתקנת המוצרים, ותמיד תהיה מוכנה להשתתף בפתרון סיבוכים במערכות ההתקנה ולעזור להימנע מטעויות בעת החיבור.


אחריות ושירות לאחר קניה. החברה מנהלת מערך בדיקה, אחריות ושירות שלאחר אחריות למוצרים בהתאם לדרישות החוק.


לוגיסטיקה. לצורך תכנון ויישום מערך משלוח מוצרים מהיר לכל האזורים בישראל מחלקת המשלוחים שלנו עובדת יום יום, כך ששותפי החברה יקבלו את כמויות המוצרים המוזמנות תמיד בזמן.


אסטרטגיית החברה היא לענות על דרישות האיכות והביצוע של הלקוחות כדי לבנות עם שותפיה מערכת יחסים יציבה לתועלת כל הצדדים.


אנו גאים להציע לכם את מוצרינו ואנו מצפים לשותפות פורייה שתניב לחברתכם רווח נאה ולקוחות מרוצים.


         שלכם בנאמנות, קבוצת חברות CARAV - ישראל